Propagace výrobků

Propagace výrobků na internetu je mocným nástrojem podpory prodeje, a proto využijte tohoto webu, kde vaše propagace výrobků bude mít smysl.

Nejlepší výrobky > Zdraví > Stévie je sladká mlsejte zdravě

Stévie je sladká mlsejte zdravě

Tags:

Stévie rebaudina bertoni neboli stévie sladká, je bylinka, kterou „nezná“ literatura, o které se mnohé neví, o které se mlčí, o které se málo píše. Proto je na čase tuto bylinku povznést do povědomí nás všech. Již po zjištění základních informaci pochopíte, proč je tak stále utlačovaná nejen v České republice, ale i v Evropě. Je na čase tuto bylinku blíže poznat a nechat se unést její jedinečností.

Stévie představuje PŘÍRODNÍ a ZDRAVOU alternativu cukru a sladidel. Jeden list stévie může být až 10-30 krát sladší než cukr, navíc je zcela nekalorická. Samotný extrakt ze stévie může dosahovat až 300 krát vyšší sladivost než má rafinovaný cukr. Z pohledu zdraví je stévie vhodná pro diabetiky, neovlivňuje hladinu cukru v krvi, je účinná při hubnutí, bolesti zubů, kožních problémech a mnoho dalších pozitivních účinků na zdraví, které potvrzují i veškeré vědecké testy. Nejsou zatím zaznamenány žádné negativní účinky.

Stévie je vhodný pomocník pro zkrášlení. Účinné jsou jak listy stévie, tak její prášek nebo extrakt. V podobě mastiček nebo masek na obličej, je možné stévii používat na problémy se suchou i mastnou pletí. Navíc napomáhá zbavovat se nečistot. Každá žena ráda uslyší, že stévie dokáže napomáhat i proti tvorbě vrásek! Naopak mladiství mohu pocítit léčivé účinky stévie, které pomáhají bojovat proti akné.

Eshop mojestevie.cz je jediným specializovaným obchodem v ČR, který nabízí pouze výrobky s obsahem stévie. Najdete zde belgické čokolády, výběrové džemy s obsahem ovoce až 98%, marmelády, sušenky, gumové medvídky, sladidla a spoustu dalších pamlsků s obsahem stévie, bez cukru. Všechny tyto výrobky neobsahují žádné přidané cukry.

 
Hledání

Kalendář
<<  Březen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031