Propagace výrobků

Propagace výrobků na internetu je mocným nástrojem podpory prodeje, a proto využijte tohoto webu, kde vaše propagace výrobků bude mít smysl.

Nejlepší výrobky > Počítače > Ozvučený překladač Partner iTRAVL-2CZ

Ozvučený překladač Partner iTRAVL-2CZ

Tags: angličtina | ectaco | nemčina | prekladac | slovnik | vyuka

Česko < -> Anglický/Česko < -> Německý jazykový překladač & smartphone ECTACO iTravl 2CZ je produkt té nejvyšší kvality. Určen je pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti.

Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí. Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase.

Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih, audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace ! Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské a bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty, zemědělce, pracovníky ambulance, horolezce, lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti úderu, iTravl 2CZ je vhodný také pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí v okolí vody a je také ideální pro rybářské lodě. Lze používat v dešti.

ECTACO CZ www.cz-slovnik.cz

 
Hledání

Kalendář
<<  Březen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031